Mam zaszczyt przedstawić Wam mój mały, internetowy zakątek 🙂

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat – zapraszam do zakładki Poznaj mnie. Wiadomym jest, że twórca determinuje jaki jest jego Twór, czyli w tym wypadku strona – toteż, jeżeli chcecie – poczytajcie więcej o mnie.

Wszystkie treści które zamieszczam na stronie, wszystkie myśli, rady nie są typowe, standardowe, nie mieszczą się w ramach żadnych norm… prócz MOICH.

Dzielę się z Wami tym, co najważniejsze, tym co faktycznie jest jedyną wartością, której nie znajdziecie w sobie samych – moim spojrzeniem.

Nie sugeruję się modą, filozofią (choć czerpię z niej), ani żadnym określonym kierunkiem działania, myślenia. Ot – po prostu dzielę się tu z Wami moimi spostrzeżeniami, odczuciami, doświadczeniem i wiedzą.

Jeżeli to co piszę przypada Ci do gustu – bardzo się cieszę! Zapraszam do eksploracji zawartości całej strony, zapisania się do Newslettera (w prawym boku strony), obejrzenia tego, co mam do zaoferowania, a może udostępnienia znajomym? (FB, Twitter, Google+…).

Z radością przeczytam i odpowiem na Wasze komentarze, a jeżeli pojawiają się Wam w głowach jakieś ciekawe pomysły, ulepszenia, cokolwiek co mogłoby ulepszyć moją pracę – zapraszam do zakładki Współpraca/kontakt  oraz do skorzystania z formularza kontaktowego: TU. Z pewnością przeczytam, rozpatrzę, w zależności od treści – zastosuję, odpowiem… w ostateczności wezmę pod uwagę.

Nie zrażaj się, jeżeli treść jakiegoś działu, artykułu do Ciebie nie trafia. Moje zainteresowania (tym samym zakres tematyczny strony) są bardzo rozległe i – jak każdy – mam wiele najróżniejszych stanów emocjonalnych, nastrojów… Wszystko to powoduje, że każdy artykuł jest nieco inny, a każde zagadnienie może być opisane nieco inaczej.

Dlatego też – nie spodziewaj się tu jakiś konkretnych tendencji… Wszystko płynie – podobnie i moja twórczość 😉

Serdecznie zapraszam do czytania, udostępniania i aktywnego uczestniczenia w życiu na stronie!

Z pozdrowieniami i podziękowaniem dla Wszystkich! <3 Niech Moc będzie z Wami 😉 <3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here