Mam zaszczyt przedstawić Wam mój mały, internetowy zakątek 🙂

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat – zapraszam do zakładki Poznaj mnie. Wiadomym jest, że twórca determinuje jaki jest jego Twór, czyli w tym wypadku strona – toteż, jeżeli chcecie – poczytajcie więcej o mnie.

Wszystkie treści które zamieszczam na stronie, wszystkie myśli, rady nie są typowe, standardowe, nie mieszczą się w ramach żadnych norm… prócz MOICH.

Dzielę się z Wami tym, co najważniejsze, tym co faktycznie jest jedyną wartością, której nie znajdziecie w sobie samych – moim spojrzeniem.

Nie sugeruję się modą, filozofią (choć czerpię z niej), ani żadnym określonym kierunkiem działania, myślenia. Ot – po prostu dzielę się tu z Wami moimi spostrzeżeniami, odczuciami, doświadczeniem i wiedzą.

Jeżeli to co piszę przypada Ci do gustu – bardzo się cieszę! Zapraszam do eksploracji zawartości całej strony, zapisania się do Newslettera (w prawym boku strony), obejrzenia tego, co mam do zaoferowania, a może udostępnienia znajomym? (FB, Twitter, Google+…).

Z radością przeczytam i odpowiem na Wasze komentarze, a jeżeli pojawiają się Wam w głowach jakieś ciekawe pomysły, ulepszenia, cokolwiek co mogłoby ulepszyć moją pracę – zapraszam do zakładki Współpraca/kontakt  oraz do skorzystania z formularza kontaktowego: TU. Z pewnością przeczytam, rozpatrzę, w zależności od treści – zastosuję, odpowiem… w ostateczności wezmę pod uwagę.

Nie zrażaj się, jeżeli treść jakiegoś działu, artykułu do Ciebie nie trafia. Moje zainteresowania (tym samym zakres tematyczny strony) są bardzo rozległe i – jak każdy – mam wiele najróżniejszych stanów emocjonalnych, nastrojów… Wszystko to powoduje, że każdy artykuł jest nieco inny, a każde zagadnienie może być opisane nieco inaczej.

Dlatego też – nie spodziewaj się tu jakiś konkretnych tendencji… Wszystko płynie – podobnie i moja twórczość 😉

Serdecznie zapraszam do czytania, udostępniania i aktywnego uczestniczenia w życiu na stronie!

Z pozdrowieniami i podziękowaniem dla Wszystkich! <3 Niech Moc będzie z Wami 😉 <3

Serafinek

Nie przywiązuj mnie do żadnej z przedstawionych tu tożsamości, gdyż i ja nie jestem do nich przywiązana. Wybieram je ku uciesze z Życia. Jeśli chcesz eksploruj to wyjątkowe przejawienie boskości we mnie, by dogłębnie zbadać swoje. „Kim jestem? Zapytałam siebie. Istnieniem? Marzeniem? Boskim tchnieniem? Nie… JA jestem PŁOMIENIEM.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here